< Veiling Gesloten

Gesigneerde fotoprint Tom Dumoulin

Winnend bod: €225,-

Gesigneerde fotoprint
In 2017 won Tom Dumoulin als eerste Nederlander de Giro d'italia. Een van de mooiste beelden van deze overwinning is door fotograag Guy van Grinsven vastgelegd. De foto is gesigneerd door Tom Dumoulin.

Productspecificaties
Afmetingen: 30 x 40 cm
Ingelijst: Nee
Gesigneerd: Ja, door Tom Dumoulin

Nb. De foto is een exacte kopie van de afbeelding. Op de afbeelding is de handtekening van Tom Dumoulin en Guy van Grinsven echter niet te zien. U kunt de fotoprint  bekijken. Neem hiervoor contact op via info@five4five.nl

De opbrengst van deze veiling komt ten goede aan baanbrekend onderzoek naar kanker dat uitgevoerd wordt in het Maastricht UMC+ en partnerziekenhuizen.

Winnend bod: €225,-